Malování v zimě? Žádný problém!
Zákazník vybírá odstín ze vzorníku Malířských barev

Mnoho lidí se mylně domnívá, že malování v zimním období je nemožné, nebo alespoň problematické. Nízké venkovní teploty a kratší dny odrazují od renovace interiéru.

Je ale toto tvrzení pravdivé?

V tomto článku vám dokážeme, že malování v zimě je nejen možné, ale v mnoha ohledech i výhodné! Proč se nebát malovat v zimě?

Suchý vzduch: V zimě je vzduch sušší, a to napomáhá rychlejšímu schnutí barvy. Díky tomu se minimalizuje riziko tvorby skvrn a prasklin.

Dostupnost malířů: V zimním období je menší poptávka po malířských službách, a proto je snazší domluvit si lepší termín.

Tipy pro malování v zimě:

Dobře vytopte místnost. Teplota v místnosti by se měla pohybovat okolo 20°C.

Dbejte na dostatečné větrání. I v zimě je důležité větrat, aby se vlhkost z barvy mohla odpařovat.

Vyberte si vhodnou barvu. Pro zimní období se doporučuje používat barvy s krátkou dobou schnutí.

Spolupracujte s profesionály.

Obraťte se na zkušené malíře pokojů, kteří vám poradí s výběrem barvy a provedou malování kvalitně a s ohledem na specifika zimního období.

Malby a nátěry Svačina jsou tu pro vás i v zimě! Nabízíme širokou škálu malířských služeb pro byty, domy i komerční prostory. Naši zkušení malíři vám poradí s výběrem barvy a provedou malování rychle, kvalitně a za férovou cenu.

Neváhejte nás kontaktovat a prodiskutovat s námi vaši představu o renovaci interiéru. Nenechte se odradit zimním obdobím a vdechněte vašemu domovu nový vzhled s malířskou firmou Malby a nátěry Svačina

žádost o cenovou nabídku

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře a my Vám co nejdříve vypracujeme cenovou nabídku zdarma.

máte dotaz?

Najděte odpověď v dotazech, které jsou nám často kladeny.